Piekary Śląskie, 09.11.2023 rok

 

Zielony Zakątek 2023 rozstrzygnięty!

 

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Piekarach Śląskich informuje, że w dniu 26 października 2023 roku , w budynku przy ul. Leśnej 22 odbyło się spotkanie Zarządu Spółdzielni tj.: Zastępcy Prezesa Zarządu Pana Grzegorza Barona i Zastępcy Prezesa Zarządu Pani Celiny Syc, Przewodniczącego Rady Nadzorczej Pana Krzysztofa Wrzosa, członków Komisji Społecznej, Oświatowej i Kulturalnej tj.: Pani Iwony Giza, Pani Klaudii Kleszniew, Pani Ewy Ponikiewskiej oraz osób nagrodzonych w konkursie „Zielony Zakątek 2023”.

Spotkanie otworzył Zastępca Prezesa Zarządu, Pan Grzegorz Baron, który powitał wszystkich przybyłych. Stwierdził, że celem tego konkursu jest zachęcenie naszych mieszkańców do dbałości o estetykę swoich balkonów oraz zagospodarowanie i ukwiecenie ogródków przydomowych. Zgłoszenia do konkursu, zgodnie z umieszczonymi ogłoszeniami na wszystkich klatkach schodowych i na stronie internetowej naszej Spółdzielni można było składać do 30 czerwca 2023 roku. Zgodnie z Regulaminem konkursu Zielony Zakątek, w skład Komisji Konkursowej do przeglądu zgłoszonych balkonów i ogródków przydomowych weszli członkowie Komisji Społecznej, Oświatowej i Kulturalnej oraz pracownik Administracji Osiedla. Zastępca Prezesa Zarządu Pan Grzegorz Baron poinformował zebranych, że do konkursu Zielony Zakątek 2023 zgłosiło się 23 mieszkańców zasobów naszej Spółdzielni. Komisja dokonała przeglądu balkonów i ogródków przydomowych w dwóch terminach, wskazanych przez biorących udział w tym konkursie.

Nagrody w konkursie „Zielony Zakątek 2023” przyznano:

 

Ogródek przydomowy:

I miejsce: Krystyna Wieczorek ul. Marii Curie – Skłodowskiej 133 link do zdjęcia
II miejsce: Bożena Bogacka ul. Didura 2 link do zdjęcia
III miejsce: Elżbieta Stachewicz ul. Marii Curie – Skłodowskiej 65 link do zdjęcia

 

Balkon:

I miejsce: Iwona Kobyłecka ul. Waculika 12 link do zdjęcia
II miejsce: Wanda Kowalewska ul. Piotra Skargi 26 link do zdjęcia
III miejsce: Teresa Nowrot ul. Kosynierów 6 link do zdjęcia

 

Nagrodzone osoby otrzymały drobne upominki i podziękowania za udział w konkursie. Dla pozostałych uczestników konkursu wysłano podziękowania za udział w konkursie Zielony Zakątek 2023. Podczas tego spotkania dokonano również prezentacji zdjęć zgłoszonych do konkursu balkonów i ogródków przydomowych.

Tutaj prezentujemy zdjęcia nagrodzonych balkonów i ogródków oraz zdjęcia ze spotkania z dnia 26.10.2023 roku .